SIKÇA SORULAN SORULAR

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Yazılı olan fiyatlara %18 KDV dahil değildir. Ödemelerinizi fiyat +%18KDV olarak yapmalısınız.

Üretim Süresi Ne Kadar?

Yapım süresi yapılan işin niteliği bakımından  3-15 gün arası değişmektedir.

İade Ve İptal Şartları Nelerdir?

İnternet sitemizden satın aldığınız  Kişiye Özel tasarlanan ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılamamaktadır.

Ürünümün Ne Aşamada Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişleriniz yapım aşamasında iken whatsaap hattımızdan sizinle irtibata geçilecek fotoğraflı teyit alınarak yapım işlemine devam edilecektir.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Mekece Grup  olarak özel günlerinizin ve özel organizasyonlarınızın daha iyi geçmesi adına  var güçle %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaktayız.

Plaket Nedir?

Fransızca Plaquette kelimesinden Türkçemize plaket olarak girmiştir. Plaketin Türkçemizde tam bir anlatımı olmamakla birlikte verildiği yere göre önüne sıfatlar almaktadır. Örneğin hizmet plaketi, anı plaketi, ödül plaket vs. Genel anlamda inceleyecek olursa da plaket; herhangi bir organizasyonda katılımcıları veya düzenleyenleri onurlandırmak amacıyla sunulan levhadır.  Ayrıca hizmet, anı, katkı ve başarılar içinde teşekkür ve tebrik metinleri içiren levhalardır plaket.  Yarışmalarda veya başarı derecelendirmelerinde verilen ödüller de plaket olarak adlandırılırlar. Turnuvalarda dereceye giren yarışmacılara veya katılımcıya verilen kupalar ve madalyalar da ödül plaket sınıfına girmektedir.

Plaket Modelleri Nelerdir ?

Modelleme olarak da ahşap plaketler ve kadife kutlu plaketler en bilinen plaket çeşitleridir. Ayrıca kristal plaketler, çinili plaketler, gümüş tabak plaketler, madalyalar ve ödül kupalar da tercih edilen plaket modelleri arasındadır

Plaket İmalatı Hangi Sistemlerle Yapılır?

Plaket baskısı olarak ise genelde bilinen klasik yöntem pirinç veya alüminyum levha üzerine uygulanan görsel çalışmadır. Bu levha daha sonradan takdim edilecek plaket modelinin üzerine yapıştırılmak suretiyle plaket hazırlanır. Metale baskı yapılan bu sisteme süblimasyon baskı sistemi adı verilir. Ancak günümüz teknolojisiyle artık bu plaket baskı sistemi yerini renkli baskılarda ister metale istenirse direk plaketin yüzeyine baskı yapabilen inkjet sistemine; tek renk veya kristal ve ahşaplar üzerine kazıma yöntemiyle şekillendirebilen lazer sistemine terk etmektedir.

Mekece Plaket Hangi Teknolojiyle Plaket İmal Eder?

Sunulan bir plaketin plaket özelliği taşıması ve plaket olarak uzun süre kullanılabilmesi gerekir. Oysa günümüzde sunum için hazırlanan plaket modellerinin uzun korunumu mümkün olmadığını gördük. Plaket imalatlarımızda bu noktadan hareketle geliştirdik. Plaket baskı teknolojilerimizi yeniledik. Plaketlerimiz yeni teknolojinin son ürünü lazer ve injekt  makinalarda imalatı yapılmakta. Bu iki teknoloji sayesinde plaket modellerimizin vitrin ömrü uzamakta. Ayrıca plaket baskılarında sınırsız tasarım ve renk imkanı sunmakta. 2 dakika gibi kısa sürelerde plaket baskıları tamamlanmakta.

Aktif Olarak Kullandığınız Bir Sosyal Medya Hesabı Veya Yayın Organı Var mı?

Yaptığımız işleri ;

https://www.instagram.com/mekecepromosyon/ instagram

https://www.facebook.com/MekecePromosyon/ facebook

https://www.youtube.com/channel/UCGC_qeETgU8B8XQQhrbIfzA/videos?view_as=subscriber  youtube

sayfalarından takip edebilirsiniz.

FARKLI BİR SORU SORMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sorularınız mümkün olan en kısa sürede cevaplandırılacaktır.

Send Question